Vital | Rozhovory Společnost Zdraví Inspirace Styl | Archiv | ↑↑

Časopis Vital

70 stran zkušeností a inspirace! Našimi čtenáři jsou ženy i muži, mladší i starší, kteří mají na čtení čas a nestačí jím povrchní informace.

Časopis Vital vychází od roku 2007. Našimi autory jsou přední čeští novináři, spisovatelé, historikové, sociologové, odborníci ve svých profesích. Kmenovými autory jsou historik a spisovatel Petr Hora-Hořejš, socioložka Lucie Vidovičová, rozhlasový redaktor Karel Tejkal, fejetonista Rudolf Křesťan, komentátor Jan Petránek, hudební publicista Jiří Černý, Tomáš Šponar a mnoho dalších.

K rozhovoru se s námi sešli například Eva Zaoralová, Agniezska Holland, Soňa Červená, Helena Illnerová, Eva Jiříčná, Pavel Kohout, Helena Třeštíková, Arnošt Lustig, Jiří Stránský, Miroslav Krobot, Magda Vášáryová, Václav Havel, Zbyněk Hejda, Eda Kriseová a další.

Časopis Vital je distribuován adresně na jméno a do sítě více než 60 distribučních míst po celé České republice. Lze ho také koupit v síti Relay a InMedio a u prodejců tisků PNS. K dispozici je také cestujícím ve vlacích RegioJet a autobusech Student Agency.

Časopis podporují Karel Janeček a Nadační fond Avast.