Vital O nás Podpořte Inzerce Archiv Kontakt Předplatné

Podpořte nás. I vy, nebo vaše firma můžete udělat radost seniorům z okolí

V Elpidě pomáháme seniorům stát se respektovanou součástí společnosti, proto neustále hledáme nové cesty, jak jim zvyšovat sebevědomí. Jedním z projektů, který nám v tom pomáhá, je časopis. A vy můžete v rámci svého CSR udělat některým z 2 854 seniorů radost: zajistit, aby dostávali časopis i do své schránky.


Koho hledáme?

Firmy i jednotlivce, kteří chtějí podpořit seniory ve svém okolí.

Jak to funguje?

Roční předplatné pro jednoho seniora stojí 276 Kč. Například v Ústí nad Labem čte Vital 11 lidí. Zajistit jim roční přísun papírové inspirace vyjde na 3 036 Kč.

Baví vás, jak přemýšlíme o stáří?

Ozvěte se nám na (+420) 224 231 914 a společně vymyslíme spolupráci, která bude bavit všechny strany. Nebo nám napište na vitalplus@elpida.cz.

Co se už povedlo?

Díky penězům od společnosti Crestyl jsme mohli 72 seniorům z Prahy 8 zaplatit předplatné Vitalu na 3 roky. Děkujeme, že pomáháte.


Časopis Vital vydává Elpida, která mění pohled na stáří. Pokud chcete organizaci v aktivitách podpořit, máte hned několik možností.

A až vám bude zima na nohou nebo na srdci, objednejte sobě, svým blízkým nebo klientům hřejivé Ponožky od babičky, které dávají práci a radost z pocitu užitečnosti více než 200 českým seniorkám-pletařkám. Old’s Cool.