Organic Oasis Lab představuje výživové doplňky

Slovenské prémiové přírodní doplňky stravy, které v sobě spojují prvky vědy a přírody se představují i v Čechách.

Slovenskou značku Organic Oasis Lab vytvořila Lenka Šoltysová společně s týmem biochemiků a farmaceutů. Jedná se o prémiové přírodní doplňky stravy, které v sobě spojují prvky vědy a přírody, přičemž složky produktů tvoří aktivní a patentované látky, jejichž účinky prokazují klinické studie.

„Vytvořením značky Organic Oasis Lab jsem zúročila své celoživotní zkušenosti v oblasti zdravého životního stylu. Jsem ráda, že se nám spolu s týmem odborníků podařilo vytvořit unikátní duo výživových doplňků, které přispěje k pevnému zdraví a kráse našich zákazníků, neboť jak se říká ‚zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím‘,“ popisuje zakladatelka značky Lenka Šoltysová.

Do produktové řady spadají:

HAPPY SKIN THERAPY

Unikátní přírodní směs 16 aktivních složek a 2 patentovaných látek pro zdravou, krásnou pleť i vlasy a nehty. Klíčovými složkami produktu jsou 2 patentované látky, konkrétně ceramidy CERAMOSIDES™ a koncentrovaná směs polyfenolů Oxxynea®. Happy Skin Therapy je vhodná pro lidi, kteří mají vrásky, dehydrovanou, poškozenou a citlivou pleť se sklonem k ekzémům a zvětšeným pórům. Má výrazný anti-age efekt, zároveň zlepšuje elasticitu pokožky, podporuje tvorbu kolagenu, redukuje oxidační stres a následně stárnutí buněk. Více o složení zde.

ANTI STRESS THERAPY

Jedinečná přírodní směs 7 aktivních složek a 1 patentované látky pro odolnou psychiku, snížení únavy, vyčerpání, stabilizování hormonální rovnováhy a dobrý spánek. Klíčovými složkami produktu jsou patentovaná bio látka SERENZO™, bio Ashwagandha KSM-66 a přírodní vitaminy skupiny B spolu s přírodním hořčíkem. Anti Stress Therapy je nejvhodnější pro aktivní sportovce a lidi pracovně vytížené a ty, kteří pociťují fyzické, psychické a emocionální vypětí. Více o složení zde.

 Čerstvou novinkou v portfoliu jsou i probiotika MICROBIONE THERAPY A PROBIO WOMAN THERAPY. Více o složení zde.

Doplňky stravy ORGANIC OASIS LAB jsou kromě vlastního e-shopu k dostání exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru, v celé síti FAnn parfumerií (40 poboček) a také na www.fann.cz.

Dočetli jste až sem? Zastavte se na chvíli a zvažte, zda-li můžete podpořit Vital i vy.

obálka

Časopis, který čte stále více čtenářů, vychází především díky podpoře dárců. Pomoci je tak jednoduché – zašlete nám dárcovskou SMS na číslo 87 777. Přispějete tak částkou 30, 60, nebo 90 Kč.
DMS ELPIDA 30
DMS ELPIDA 60
DMS ELPIDA 90

Pokud čtete Vital pravidelně a můžete nás podpořit každý měsíc, zašlete zprávu ve tvaru:
DMS TRV ELPIDA 30
DMS TRV ELPIDA 60
DMS TRV ELPIDA 90

Více na darcovskasms.cz. Časopis si můžete také předplatit pro sebe, nebo jako dárek pro své blízké.